Obsah

Pilotem letadla

Již delší dobu nosíte v hlavě myšlenku že by nebylo špatné mít pilotní průkaz na letouny a moci si doletět s přáteli třeba k moři, do Alp na lyže, nebo si prostě doletět s celou rodinou na chatu?

Musíte provádět služební cesty po Evropě a ničí Vás dopravní situace na silnici?

Ale nejste si jistí jak takový pilotní výcvik vypadá, zda by se Vám líbil a jestli by se Vám v něm dařilo?

Na tyto otázky Vám může odpovědět celodenní akce určená pro všechny, kteří se ještě definitivně pro pilotní výcvik nerozhodli.
Co je letoun - vícemístné letadlo schopné látat i v noci i za stížených povětrnostních podmínek s doletem průměrně 1000 km.

Kalkulace

Letadlo/úloha Cena/hodina Cena Vzlety Čas
Teoretická výuka 400 Kč 800 Kč   2 hod
Předletové přípravy 400 Kč 400 Kč   1 hod
         
Cessna C172 VFR 5 500 Kč 8 250 Kč 6 1hod 30'
Celkem   9 450 Kč    

Teoretická příprava / předletová příprava - 3 hod

Zájemce bude seznámen se základy teorie létání a letu, základní obsluhou a pilotáží motorového letadla.

Praktická část -  vzletů

Let pro nácvik přímého letu, nácviku zatáčení, stoupání a klesání 30 min. Let pro seznámení se vzletem, letem po okruhu a přistáním - 20 min 3 vzletů. Přelet s přistáním na jiném letišti v celkové délce 40min.

Časová náročnost:  1 den.

V případě zájmu je možno individuálně upravit časový rozsah praktických letů, teoretické výuky i zaměření jednotlivých praktických úloh dle Vašeho přání.

Dárkový poukaz

Na Vaše přání vyrobíme dárkový poukaz na jméno Vámi obdarované osoby. Poukaz je možno převzít po dohodě v Brně, nebo na letišti ve Vyškově, nebo jej po jeho zaplacení zašleme na Vaši adresu. Objednávka musí být provedena písemně na naši e-mailovou adresu acfly(zavináč)acfly.cz, nebo osobně na letišti ve Vyškově.

Firemní akce

Doprovodný program při firemních akcích  - předváděcí lety UL motorovými letadly. Pro tyto akce platí sleva dle množství letů až o - 15%.

V případě akce většího rozsahu je možné lety kombinovat s předváděcími lety na UL kluzácích a okružními lety na 4 a 5 místných letounech.

Všechny lety jsou kalkulovány a uvedeny včetně letového personálu a 21% DPH.